Привіт

Ось нарешті прийшла черга написати про книжечки для діток шкільного віку. Те, що вибрав Олексій,  якому зараз 9, але в нього вже є досвід читання і він сам обрав ті книги, які б порекомендував друзям.

Отже, почнемо з тої книги, яку він першою прочитав сам  від початку до кінця. Я довго шукала таку, де будуть  короткі цікаві історії, що можуть захопити і викликати бажання читати.  Тому що маючи таку кількість гаджетів, сучасну дитину примусити читати ну дуже складно. І я знайшла.  Це книга Віталія Кириченко «Веселі історії».  Видавництво —  Київ Майтер-Клас.                                                                         

Фраза на обкладинці  відразу приваблює відкрити і перелистати « За словами батьків, усі нинішні діти просто кара якась! Не їдять, не слухаються, не сплять, пустують….А самі-то батьки в дитинстві були справжнісінькими ангелами небесними! У цій книжці вся правда про «ангельське» дитинство одного дорослого дядька і його друзів.!»  А в середині справді веселі історії з життя.  Цікаві ілюстрації, які малював сам письменник, також додають книжечці привабливості для маленького читача.

               
Далі ціла збірка про Малого Вовчика Видавництва Старого Лева

От що для хлопчика може бути справді цікавим так це пригоди дивовижні і непередбачувані.  Книжки написані у вигляді щоденника Малого Вовчика з описом його пригод, переживань, взаємовідносин з друзями. Думаю кожен справжній хлопчик десь трошки знайде й себе в цих кумедних історіях, а може просто помріяти опинитись там. Читається легко і весело і це наступні фаворити Льоши, що він прочитав  з великою цікавістю.

      

    Ще одна книга була довгоочікуваною.  Автор – Фоззі ; книга « Гупало Василь п’ять з половиною пригод» Видавництво Старого Лева.  Фоззі – це фронтмен його улюбленого гурту Танок На Майдані Конго. А Гупало Василь – це герой улюбленої пісні.  Після першого ж анонсу цієї книги ми її чекали з великим нетерпінням і були абсолютно не розчаровані, коли вона з»явилась у нас та ще й з автографом самого автора. Пригоди велетня Гупало Василя вчать любити рідну землю, любити людей та вміти їм допомагати.  Дуже неординарний стиль  написання , дає змогу відчути маленькому читачу себе справді дорослою і серйозною людиною. І чесно кажучи, навіть мені самій було досить цікаво.

 
 Книга для маленьких чомучок теж викликала неабиякий інтерес. «Чи може бджола вжалити бджолу» Серйозні питання від маленьких людей, на які відповідають великі люди. Видавництво КСД Харків 2017 р. Автор розповідає, що перед тим, як написати цю книгу спочатку опитали діток віком від 4 до 12 років на які запитання вони хотіли б отримати відповіді. А далі вже над цими найрізноманітнішими запитаннями працювали справжні експерти, науковці із різних сфер. Книга вийшла цікава і має багато корисної інформації. В ігровій формі дитина може знайти для себе багато відповідей. І це неабияке полегшення для батьків,  бо запитання діток бувають ну дуже неочікуваними.

Можна писати ще дуже багато, але я виділила найулюбленіше. Зараз ми перейшли на новий рівень читання, більш великі і змістовні книги Том Сойєр (переклад Нестайка), сам Всеволод  Нестайко  і його «Тореодори з Васюківки»  про ці та інші книжечки ми напишемо в наступних наших відгуках.