Почитати с дитиною буде цікаво разом

Привіт. Ми не просто шиємо дитячий одяг, в першу чергу ми мами двох чудових діток, дівчинки Ксюши  3 роки та хлопчика Олексія  9 років.

Розуміємо, що  в кожній родині, де з’являється дитинка і підростає,  виникає питання, а що читати? Адже книжечки – це невід’ємна частина виховання наших дітей.  На щастя літератури  для дітей дуже величезний вибір і в цьому виборі можна легко розгубитись.

Тому ми вирішили зробити невеличку добірку книжок-фаворитів наших діток,  які вони з задоволенням хочуть перечитувати.  Почнемо з літератури для 3-річки).

Отже, нашим безумовним фаворитом залишається книжка-вімбельбух  «Пампушок і Огірочок, дивовижна подорож навколо світу», видавництаво Vivat (Харків) 2016р.

В книзі описана захоплююча історія подорожі навколо світу пінгвінів в пошуках маленького огірочка,  на кожній сторінці серед багатьох смішних пінгвінів, потрібно знайти всіх головних героїв історії. Цікаво не тільки дитині, а й батькам.

Книга «Про драконів і щастя» Видавництво Старого Лева (Львів) 2016р. Дуже весела та позитивна віршована історія про сімейство драконів та друзів. Дитина просто обожнює цю книгу, яка  не може набриднути. Перечитуємо ії по декілька разів за вечір і завжди знаходимо з чого можна посміятися. На кожному розвороті автори пропонують щось домалювати чи розмалювати, таким чином дитина, ніби, сама долучається до створення книги та історії, від чого вона стає ще більш цікавою.

«Мумі-Тролі Веселі хованки» видавництво «Махаон-Україна» Київ 2012р. Одна з серії з чотирьох книжок про пригоди Мумі-Тролів  для маленьких читачів. Вся серія дуже цікава та з яскравими ілюстраціями та секретиками, але нам припала до душі саме ця. Мабуть тому, що ми також полюбляємо грати в хованки). В книжечці  Мумі-троль грає в хованки з крихіткою Мю, та на кожному розвороті знаходить хованку, в яку потрібно заглянути.

«Магазин невидимих речей» видавництво «Фонтан казок» 2016 р. Дуже незвичайна українсько-англійська книга з класними та веселими ілюстраціями. В книзі йдеться про малу Лялю, яка полюбляє одягатися в невидимий одяг і як мамі, граючись, вдалося перехитрити дівчинку, тому книгу корисно прочитати ще й мамам). На останніх розворотах автори пропонують гру в переодягання Лялі.

Поки  що це всі наші фаворити, нам дуже цікаво почитати, що ж люблять читати ваші дітки? А про книги для школярів розкажемо трошки згодом.